ŞEMSİYELER

Yılların verdiği tecrübeyle şemsiye sektöründeki ihtiyaçlara yönelik estetik, kaliteli ve sağlamlıktan ödün vermeyen İSTABUL TENTE BRANDA  otel şemsiyeleri, restaurant şemsiyeleri, plaj şemsiyeleri, havuz şemsiyeleri gibi büyük ebatlı şemsiye imalatı yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti, satış sonrası destek gibi konularda hassasiyeti, üst düzeyde tutan İSTANBUL  TENTE siz değerli dostlarımızdan aldığı destek ile yoluna devam etmektedir.

Her sezon yeni model ve ölçüler ile farklı şemsiye modelleri sunan İSTANBUL TENTE şemsiyenin kullanılacağı bölgenin özelliğine ve siz değerli müşterilerimizin talebine göre şemsiye kumaşı seçenekleri sunmaktadır. İmalatın her bir adımında çok detaycı olan İSTANBUL  TENTE BRANDA, istekleriniz doğrultusunda şekillenebilecek kendine ait bir üretim bandına sahiptir. Sizin istediğiniz ölçüde ve renkte şemsiye üretimini yine sizin seçtiğiniz model ve desendeki şemsiye kumaşlarıyla buluşturup en kısa sürede teslimatını gerçekleştirmektedir.

ŞEMSİYELER

Cafe Şemsiyeleri, Bahçe Şemsiyeleri, Villa Şemsiyeleri ya da Kare Şemsiye olarak adlandırılan şemsiyeler; genellikle Cafe’lerde ve bahçelerde, güneşten ve yağmurdan korunmak ve mekana şık bir görüntü vermek için kullanılan büyük boyda şemsiyelerdir.  Çeşitleri Cafe/Bahçe Şemsiyeleri gövdede kullanılan malzemeye göre ikiye ayrılırlar: “Ahşap Gövdeli Şemsiyeler” ve ” Alüminyum Gövdeli Şemsiyeler”. Bu iki tip şemsiye de kendi içinde “Yandan Gövdeli” veya “Ortadan Gövdeli” olarak ikiye ayrılır. Ayrıca bu şemsiyelerde seyyar (gezici) ve sabit ayaklı olmak üzere iki çeşit ayak alternatifi bulunur. Bunlara ek olarak kumaşı üçgen şeklinde olan ve “Pagoda Şemsiye” olarak adlandırılan şemsiyeler de hem şık görüntüsü hem de rüzgara karşı ekstra dayanıklılık sağlaması nedeniyle tercih edilebilmektedir. Boyutları Cafe Şemsiyelerinin boyutları gölgelenmek istenen alana göre değişmektedir. Genel bir kural olarak, gölgelemek istenen alana 1-1.5 metre eklenerek, bu alanı gölgelemek için yeterli olacak şemsiyenin boyutu (açık halde şemsiyenin çapı) bulunabilir.

 

Anahtar Kelime Bulundu:
istanbul tente, istanbul tente pergola, istanbul tente branda, istanbul tente firmaları, beşiktaş tente, kadıköy tente, sarıyer tente, mecdiyeköy tente, bayrampaşa tente, sağmacılar tente, zeytinburnu tente, kasımpaşa tente, tenteci istanbul

  • Stok:

    Var

    İlk Yorumu Siz Yapmak İstermisiz ?

Yorumlar


Benzer Ürünler