ÇADIR ÜRÜNLER

Değişen sert iklim koşulları ve çalışma sahalarına uygun ortamlar oluşturmanın en pratik yolu olarak kullanılan şantiyeler birden fazla amaca hizmet etmek için en uygun çözümlerdir.

Bu ortam ve iklim şartlarına en uygun ve portatif çadırlar kısa ve uzun vadede düşünüldüğünden dolayı tecrübeli eller  tarafından tasarlanıp kurulduğunda beklentilerinizin üstünde randıman verir.
Kullanılacak alanlara ve iklim şartlarına göre özel olarak imal ettiğimiz şantiye çadırları isteğe bağlı olarak yalıtımlı yada yalıtımsız olarak üretilebilmekte hatta içerisinde katı yakıt sobaları kullanılabilmektedir.
Aerodinamik açıdan oval köşeli uygulamalarımız her türlü hava koşullarında rahatlıkla kullanılabilmekte ve tasarım kalitesi sebebi ile rüzgar etkisini en aza indirebilmektedir.
Şantiye çadırlarımızın tamamında kullanılan özel yapım branda dış iklimsel etkilere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olmakla birlikte, yangın, asit ve kimyasal içerikli maddelerin teması ve rutubet ile sıcak-soğuk harici etkilere dayanıklı dokuma olarak polyester kullanılmış PVC malzemeden üretilmektedir.

 

Anahtar Kelime Bulundu:
çadır ürünler, 
çadır ürünler istanbul, istanbul çadır ürünler, istanbul tente, istanbul tente pergola, istanbul tente branda, istanbul tente firmaları, beşiktaş tente, kadıköy tente, sarıyer tente, mecdiyeköy tente, bayrampaşa tente, sağmacılar tente, zeytinburnu tente, kasımpaşa tente, tenteci istanbul

  • Stok:

    Var

    İlk Yorumu Siz Yapmak İstermisiz ?

Yorumlar


Benzer Ürünler