MAFSALLI TENTE

Mafsallı tente, genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan ve mafsal fonksiyonu sayesinde açılır/kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır. Mafsallı Tente denilince aklınıza eklemli bir şey geliyor, ilk bakışta. Bu kısmen doğru. Fakat bu eklem iki dirseğin dışa doğru açılması olarak algılanmalıdır. Maksimum üç metre öne ve altı metre genişliğe açılım yapılabilir. Bu bizim tavsiyemizdir. Mesafeler bir miktar daha artırılabilir. Fakat her artışın tentenin kumaşında potların olmasına ve sarkmalara neden olacağını unutmamak gerekir. Elle çevirerek kapatılıp açılacağı gibi resimdeki gibi motorlu ve uzaktan kumandalı olarak da açılıp kapanabilir. Ülkemizde en yaygın kullanılan tente türüdür diyebiliriz.Pek fazla sıkıntı çıkarmamasına rağmen kullanılan malzemenin kalitesi ömrünü doğrudan etkiler. Sokaklarda sık sık karşılaştığınız klasik tente modelidir. İstenilen cepheye uygulandıktan sonra manuel veya motorlu sistem ile açılıp kapanan mafsallı tente üzerinde her firma farklı sistemler tercih etmektedir. İş yerlerinize yada evlerinizin balkon yada teraslarında uygulayacağınız tente çeşitleri günün doğal koşullarına göre kullanımını sağlayacak sistemlerdir.

İstanbul Tente  olarak birinci sınıf kumaş kullanımı ile 5 yıllık garanti ile sunduğumuz tentelerimizde renk solması gibi problemler yaşanmamakta, kullanılan sabit parçalarda paslanma olmamaktadır.

MAFSALLI TENTE ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI 
Bu tenteler teknik olarak 0 – 45 derece aralığında açılıp kapanmaktadır. 200 – 700 santimetre aralığındaki cephelerde uygulanmaktadır. 150 – 400 santimetre ileriye doğru açılabilmektedir. Elle açıp kapama veya motorlu sistem entegrasyonu ile kullanılmaktadır.

 

Anahtar kelime bulundu:
mafsallı tente, mafsallı tente istanbul, istanbul mafsallı tente, istanbul tente, istanbul tente pergola, istanbul tente branda, istanbul tente firmaları, beşiktaş tente, kadıköy tente, sarıyer tente, mecdiyeköy tente, bayrampaşa tente, sağmacılar tente, zeytinburnu tente, kasımpaşa tente, tenteci istanbul

 

  • Stok:

    Var

    İlk Yorumu Siz Yapmak İstermisiz ?

Yorumlar


Benzer Ürünler